Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej

uczniów klas gitary i jednorodnych zespołów gitarowych szkół muzycznych I stopnia

Gryfice, 2 – 3 lutego 2017

 

HARMONOGRAM

2 lutego 2017 roku:            godz.  9:00               rozpoczęcie przesłuchań

                                               godz.  9:15               przesłuchania uczniów 1 - 10

                                               godz. 11:00              przerwa

                                               godz. 11:15              przesłuchania uczniów 11 - 20

                                               godz. 13:15              spotkanie z jurorami

                                               godz. 14:00              przerwa obiadowa

                                               godz. 15:00              przesłuchania uczniów 21 - 29

                                               godz. 16:45              przerwa

                                               godz. 17:00              przesłuchania uczniów 30 – 37

                                               godz. 18:15              spotkanie z jurorami

3 lutego 2017 roku:            godz.  9:00               przesłuchania uczniów 38 - 48

                                               godz. 10:45              spotkanie z jurorami

                                       

1.    Klaudia Mendel                  - PSM I st. w Kołobrzegu

2.    Dominika Kostecka           - PSM I st. w Kołobrzegu

3.    Jakub Męch                         - PSM I st. w Kołobrzegu

4.    Daria Kacprzak                   - PSM I st. w Kołobrzegu

5.    Patrycja Krawczyk              - PSM I st. w Kołobrzegu

6.    Robert Schellner                - PSM I st. w Kołobrzegu

7.    Zofia Pienierska                 - PSM I st. w Kołobrzegu

8.    Piotr Kostrzewa                  - OSM I st. im. M. Jasińskiego w Szczecinie

9.    Zuzanna Lencewicz          - OSM I st. im. M. Jasińskiego w Szczecinie

10.Wesna Gierlik                      - OSM I st. im. M. Jasińskiego w Szczecinie

11.Hanna Augustyniak             - SM I st. w Goleniowie

12.Maja Klimińska                    - SM I st. w Goleniowie

13.Gabriela Strusiewicz          - Pyrzycka Szkoła Muzyczna I stopnia

14.Daniel Wińczykow               - PSM I st. w Świnoujściu

15.DUET                                    - PSM I st. w Świnoujściu

16.DUET                                    - PSM I i II st. w Szczecinku

17.Mateusz Krawiec                 - PSM I i II st. w Szczecinku

18.Jan Muraszow                     - PSM I i II st. w Szczecinku

19.Damian Trofimiec               - PSM I i II st. w Szczecinku

20.Karolina Matyjaszek           - PSM I i II st. w Szczecinku

21.Maja Rynkiewicz                  - ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

22.Maja Jodłowska                  - ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

23.Karolina Chromka              - ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

24.Maciej Skiba                        - ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

25.Wiktoria Przykucka              - ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

26.Magdalena Gaik                  - ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

27.Amelia Miarka                      - ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

28.DUET „Dwie Maje”              - ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

29.DUET J.Stańczak/M.Skiba- ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

30.TRIO                                      - PSM I st. w Białogardzie

31.KWARTET                             - PSM I st. w Białogardzie

32.Zuzanna Dzierżęga             - PSM I st. w Białogardzie

33.Antoni Grabski                     - PSM I st. w Białogardzie

34.Antoni Napieraj                    - PSM I st. w Białogardzie

35.Hubert Brzostek                   - PSM I st. w Białogardzie

36.Anna Kram                           - PSM I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie

37.Honorata Lis                        - SM I st. w Gryfinie

38.Weronika Rydzyńska          - PSM I st. im. W. Kilara w Gryficach

39.Jędrzej Majdziński              - PSM I st. im. W. Kilara w Gryficach

40.Maria Ziółkowska                - PSM I st. im. W. Kilara w Gryficach

41.Klara Makówka                    - PSM I st. w Kamieniu Pomorskim

42.Katarzyna Salamon            - PSM I st. w Kamieniu Pomorskim

43.Jakub Krupa                        - Prywatna OSM I st. im. L. Piwoni w Szczecinie

44.Patrycja Pieńkowska          - PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Stargardzie

45.Amelia Zientek                    - PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Stargardzie

46.Mateusz Kuchta                   - PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Choszcznie

47.Weronika Sosnowska        - PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Choszcznie

48.DUET                                     - PSM I st. im. W. Kilara w Gryficach