DROGIE DZIECI

Jeśli lubicie śpiewać, czujecie w sobie porywający rytm, a dzień bez muzyki uważacie za stracony - dajcie sobie szansę poznania cudownego świata muzyki.

Zapraszamy Was do naszej wielkiej muzycznej rodziny !

 

SZANOWNI RODZICE

Serdecznie zachęcamy Was do zapisania swoich dzieci do naszej szkoły muzycznej.

Pozwólcie swoim pociechom rozwijać muzyczny talent i zainteresowania.

Wskażcie najmłodszym właściwą drogę do prawdziwej kultury i wielkiej sztuki.

 

R E K R U T A C J A

Kandydaci do szkoły składają podanie do dyrektora PSM I stopnia – według wzoru obowiązującego w szkole (do pobrania w sekretariacie szkoły lub drogą internetową).

 

TERMIN

Komplet wymaganych dokumentów kandydaci składają  w  sekretariacie szkoły: 72 – 300 Gryfice, ul. J. Piłsudskiego 3, tel. 91 38 427 33 codziennie (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00).

Badanie uzdolnień  i  predyspozycji odbędzie się:

4 maja 2017 r. w godz.16:00 - 19:00,

18 maja 2017 r. w godz. 16:00 - 19:00.

 

ZASADY REKRUTACJI

Szkoła prowadzi nabór do sześcioletniego i czteroletniego cyklu nauczania. Warunkiem ubiegania się kandydata o przyjęcie jest ukończenie przez niego w roku kalendarzowym 6 lat oraz nie przekroczenie 16 roku życia

Kandydaci samodzielnie dokonują wyboru instrumentu, na którym pragną podjąć naukę, korzystając z możliwości wcześniejszej konsultacji z właściwymi nauczycielami lub z porady komisji rekrutacyjnej. 

Kandydaci do nauki w cyklu sześcioletnim i czteroletnim mogą ubiegać się o przyjęcie do następujących klas instrumentalnych:

akordeon,  flet,  fortepian,  gitara,  klarnet,  skrzypce.

Kwalifikacja kandydatów odbywa się na podstawie wyniku badania uzdolnień muzycznych określającego ich predyspozycje do kształcenia muzycznego.

Badanie przydatności kandydatów polega na sprawdzeniu ich uzdolnień muzycznych, warunków psychofizycznych i predyspozycji do nauki gry na wybranym instrumencie.

Badanie przeprowadza komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora szkoły.

 

KONTAKT

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia

im. Wojciecha Kilara

ul. J. Piłsudskiego 3, 72-300 Gryfice

tel/fax 91 384 27 33; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wniosek.pdf